O nas

O nas

Firma GLOBAX jest prężnie rozwijającym się partnerem w branży RTV, AGD i urządzeń mobilnych.

W związku z coraz większym zainteresowaniem ofertą firmy, początkowo postanowiliśmy o wejściu na rynek, tak silnie reklamowany przez Grupę Allegro i zaczęliśmy naszą działalność właśnie tam.

Jednak po czasie podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnego miejsca, gdzie możesz dokonać zakupu. Dlaczego? Głównie ze względu na samodzielność i możliwość zaoferowania lepszej oferty.

Dzięki dużym kontraktom i stabilnej sytuacji, możemy zaoferować naszym klientom produkty w bardzo konkurencyjnych cenach.

Do tej pory, działania firmy Globax skupiały się na rynku B2B a doświadczenie, które zdobyliśmy, chcemy przenieść wraz z konkurencyjną ofertą do internetu, oferując najwyższą jakość klientom indywidualnym.

Dlaczego my?

Ikona komputera
Jakość obsługi

Zbieraliśmy doświadczenie z klientami biznesowymi jak i indywidualnymi. Od kilku lat działamy prężnie na portalu Allegro, gdzie zadowolenie klientów sięga poziomu 99,8%.

Bezpieczeństwo urzytkownika
Bezpieczeństwo i gwarancja

Nie tylko proces zakupy i Państwa dane są bezpieczne. Podjęliśmy współpracę z najlepszymi firmami i serwisami, aby każda transakcja była dla Państwa bezpieczna, a produktu zawsze posiadały gwarancję.

Znacznik na mapie
Wysyłka na ternie całego kraju. Nawet, tego samego dnia.

Zamówienia wysyłamy na terenie Polski. Jeżeli zamówienie zostanie złożone odpowiednio wcześnie, zostanie nadane tego samego dnia. Oferujemy też możliwość wysyłki za granicę. W tym celu, prosimy o kontakt, celem przedstawienia oferty.

Masz pytania? skontaktuj się z nami