Dostawa

Zamówienia w naszym sklepie wysyłamy firmą kurierską DHL oraz dostarczamy przesyłki do Paczkomatów InPost. Wysyłka towarów odbywa się wyłącznie na terenie Polski. Również, każdy zamówiony u nas towar, możesz odebrać osobiście w naszym punkcie odbioru w Rzeszowie. Odbiór osobisty zawsze jest darmowy.

Paczkomaty InPost – 10,89 zł

Firma InPost stworzyła innowacyjny system doręczenia przesyłek do klientów. To nie Ty czekasz na przesyłkę, tylko ona na Ciebie. Skrytki Paczkomatów znajdują się w całej Polsce, a każde zamówienie możesz odebrać 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu. Do Paczkomatów wysyłamy towar o wartości nieprzekraczającej 5000 zł brutto. Czas dostarczenia przesyłki do Paczkomatów to zwykle jeden dzień roboczy od momentu, gdy kurier odbierze od nas przesyłkę. Przesyłka z zamówieniem będzie na Ciebie czekać przez 48 godzin, po tym czasie zostanie zawieziona do najbliższego Oddziału InPost. Rozmiary skrytek mają jednak ograniczone wymiary, dlatego dostarczane są do nich jedynie przesyłki, które nie przekraczający wymiarów gabarytu C (41 x 38 x 64 cm) oraz wagi 25 kg.

Przesyłka kurierska – od 15,99 zł

Wybierając przesyłkę firmą kurierską masz do wyboru dwie formy płatności: przedpłata lub płatność za pobraniem. Koszt przesyłki kurierskiej jest zależny od sposobu płatności i gabarytu produktu. Współpraca z firmą DPD pozwala nam oferować jedne z niższych kosztów wysyłki kurierem, dlatego też cena dostawy może się różnić w zależności od gabarytu produktu. Niemniej jednak, każda przesyłka jest ubezpieczona. Gdy przy odbieraniu przesyłki zauważysz, że mogłaby być otwierana lub uszkodzona – sprawdź zawartość w obecności kuriera. Jeżeli, któraś z tych sytuacji ma miejsce, konieczne jest sporządzenie protokołu u kuriera doręczającego przesyłkę (protokół jest podstawą przyjęcia reklamacji z powodu niekompletności czy uszkodzenia towaru).

Przesyłki najczęściej docierają na dzień następy po odebraniu ich przez kuriera z naszego magazynu.